FA | EN | AR
جمعه ٠١ تير ١٣٩٧
جمع بازديدكنندگان امروز: 7
جمع بازديدها تاكنون: 368860


ارسال به دوست1396/05/03

معاون اداری و مالی خبر داد: برگزاری مسابقه امر به معروف و نهی از منکر با هدف یادآوری اهمیت آن برای همکاران

متن قانون حمایت از آمران به معروف و ناهیان از منکر و نیز دستورالعمل اجرایی آن، برای پرسنل پزشکی قانونی قم به مسابقه گذاشته شد. هدف از این کار آگاه کردن پرسنل با متن قانون و یادآوری لزوم اجرای فریضتین در سطح جامعه و اهمیت آن عنوان شده است.

به گزارش روابط عمومی اداره همزمان با سالروز میلاد مسعود حضرت فاطمه معصومه (س) و آغاز دهه پرفیض و برکت کرامت، متن قانون حمایت از آمران و ناهیان برای متقاضیان ثبت نام در گروه یاوران و نیز دیگر پرسنل اداره در قالب مسابقه ای ارائه شد.

دکتر محمد علی عبدالحی معاون اداری و مالی و عضو شورای امر به معروف و نهی از منکر اداره ضمن بیان این مطلب افزود: با تصمیم این شورا مقرر شد این اقدام برای آشنا کردن پرسنل با متن قانون و یادآوری لزوم اجرای فریضتین در سطح جامعه انجام شود.

وی افزود: این مسابقه در سالروز میلاد دختر موسی بن جعفر علیهم سلام الله بعد از اقامه نماز جماعت در نمازخانه اداره با حضور جمع کثیری از پرسنل و با همکاری روابط عمومی برگزار شد. همچنین با هماهنگی انجام شده، برای پرسنل مرکز شماره دو نیز امکان شرکت در مسابقه بصورت همزمان در همان مرکز فراهم شد.

دکتر عبدالحی تصریح کرد: احیاء فرایض امر به معروف و نهی از منکر از برنامه های مهم فرهنگی اداره در سال جاری بوده و مورد تاکید مدیرکل به عنوان رییس این شوراست . وی افوزد: در این راستا با دستور ایشان مسئولان واحدهای اداری و معاینات، ملزم به ارائه لیست معروفات و منکرات رایج در واحد خود بوده و تشکیل گروه یاوران معروف نیز در اداره در دست پیگیری است.

 

 

 

تاریخ انتشار: ٠٧:٣١ -1396/05/03 کد مطلب :٢٩١١٦
  نسخه چاپي
نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

خروج

آمار

راهنمای خدمات

راهنمای مراکز

ارسال شکایات
نشانی: قم، بلوار شهيد حاج خدا كرم، بعد از پايانه مسافربري، روبروي دانشگاه پرديس
تلفن: 6641207، دورنگار: 6641204،
پیام کوتاه: 2001372