FA | EN | AR
جمعه ٠١ تير ١٣٩٧
جمع بازديدكنندگان امروز: 17
جمع بازديدها تاكنون: 368870


ارسال به دوست1396/07/05

دیدار شورای پایگاه بسیج پزشکی قانونی با خانواده شهدا

به گزارش روابط عمومی، اعضای شورای پایگاه بسیج قمر بنی هاشم (ع) پزشکی قانونی ضمن حضور در منزل یکی از همکاران، به مقام شامخ پدر شهیدشان ادای اخترام کرده و با خانواده ایشان دیدار کردند.

در این دیدار صمیمانه که خانواده پاسدار شهید غلامحسین جعفر انارکی میزبان نمایندگان پرسنل پزشکی قانونی بودند، دکتر محمد علی عبدالحی معاون مدیرکل و عضو شورای پایگاه بسیج اداره ضمن برشمردن برکات جانفشانی ها و ایثارگری های رزمندگان غیور اسلام به مقام شهید والا مقام ادای احترام کرد و زنده نگه داشتن یاد و خاطره شهداء و جانبازان و آزادگان سرافراز را وظیفه همه آحاد جامعه دانست.

در ادامه، همسر شهید جعفر انارکی ضمن بیان خاطراتی از مدت کوتاه زندگی با شهید، به بیان خصوصیات و فضایل اخلاقی پاسدار شهید پرداخت و تصریح کرد: ایشان اهل نماز شب بود و همیشه با مهربانی با اطرافیان برخورد می کرد و از خداوند شهادت را طلب می کرد. 

وی افزود: هنگامی که خبر شهادت ایشان را به ما دادند مصطفی تنها فرزندمان فقط 4 ماه داشت با این همه، لطف خدا شامل حالمان بود و با مدد او سختی ها را تحمل کردیم.

پس از آن، حاضران ضمن قرائت فاتحه به روح پرفتوح شهیدان علی الخصوص شهید پاسدار غلامحسین جعفر انارکی و نیز پاسدار سرافراز مدافع حرم، شهید محسن حججی، برای ایشان علو درجات را از درگاه پروردگار متعال مسئلت کردند.

پاسدار شهید غلامحسین جعفر انارکی در سال 1364 در جریان عملیات والفجر 8 درمنطقه عملیاتی فاو به درجه رفیع شهادت نائل آمد. وی در زمان شهادت 27 سال سن داشت. روحش شاد و شادش گرامی باد.

 

تاریخ انتشار: ٠٩:٠٠ -1396/07/05 کد مطلب :٢٩٧٧٨
  نسخه چاپي
نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

خروج

آمار

راهنمای خدمات

راهنمای مراکز

ارسال شکایات
نشانی: قم، بلوار شهيد حاج خدا كرم، بعد از پايانه مسافربري، روبروي دانشگاه پرديس
تلفن: 6641207، دورنگار: 6641204،
پیام کوتاه: 2001372