• دیدار رییس کل دادگستری و هیئت همراه با مدیرکل پزشکی قانونی استان

   دیدار رییس کل دادگستری و هیئت همراه با مدیرکل پزشکی قانونی استان

   دیدار رییس کل دادگستری و هیئت همراه با مدیرکل پزشکی قانونی استان

   صبح امروز رییس شورای قضایی در صدر هیئت همراه با حضور در ستاد پزشکی قانونی، با مدیرکل استان دیدار و گفتگو کرد.

   به گزارش روابط عمومی اداره، حجت الاسلام والمسلمین مظفری رییس کل دادگستری قم را در این دیدار، معاونین ایشان و نیز حجت الاسلام غریب دادستان عمومی و انقلاب قم همراهی کردند.

   رییس شورای قضایی استان ضمن ابراز خرسندی از حضور در پزشکی قانونی از فعالیتها و زحمات همکاران قدردانی کرد. وی این فعالیت ها را ضامن اجرای عدالت در بررسی پرونده های قضایی دانست.

   مدیرکل پزشکی قانونی نیز ضمن خوش آمدگویی به مهمانان، به بیان گردش کار مجموعه و مشکلات و مسایل موجود پرداخت و افزود: عمده مشکلات این اداره مربوط به کادر کارشناسی و علی الخصوص پزشک است. وی کمبود امکانات زیر ساختی و تجهیز به فن آوری های روز دنیا در امور آزمایشگاهی را از دیگر مشکلات پیش رو عنوان کرد.

   دکتر صدیقی آخا همچنین از همکاری این مجموعه با ادارات کل دیگر پزشکی قانونی گفت و تصریح کرد اینکار باعث استفاده از ظرفیت موجود در آن مجموعه ها و افزایش توان ارائه خدمات به هموطنان شده است.

   در ادامه دیدار، دادستان قم ضمن تشکر از همکاری مستمر و قابل تقدیر پزشکی قانونی با دستگاه قضایی، به موضوع رسیدگی به پرونده های قصور پزشکی اشاره و مباحثی را در این مورد مطرح کرد که با دستور رییس کل دادگستری مقرر شد موضوع طی جلسه ای با حضور مسئولان ذیربط بررسی و راهکار اجرایی ارائه گردد.

   در پایان جلسه حجت الاسلام مظفری در مورد پیگیری مشکلات و موضوعات مطرح شده قول مساعد داد و از مدیرکل پزشکی قانونی خواست روند رو به رشد تعامل با سیستم قضایی را هر چه بیشتر تقویت کند.


   گالری
   نظر کاربران
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی: